Správa WordPressových webových stránek Ostrava

Postaráme se, aby váš web byl
stále aktuální zálohovaný zabezpečený TOP

Vaše webové stránky jsou každý den napadány hackery!

Věděli jste, že...:

Příjmáme nové projekty

Hackeři se každý den snaží dostat do vašeho webu.

Nalijte si čistého vína a odpovězte si:
,,Je můj web opravdu bezpečný a efektivní?''

Většina WordPressových stránek čelí problémům, protože:

Ročně platíte hosting s doménou a váš web stále není bezpečný a efektivní?...

Je toto i váš případ? Ještě není pozdě s tím něco udělat!

Víme, že čas jsou peníze.
Ví to i naši klienti. Přečtěte si, proč si vybrali právě nás:

11 hodnocení na Google.com: 5.0
5/5

Hoďte starosti za hlavu. Postaráme se o vaše webové stránky se vším všudy.

S naší službou správy se můžete spolehnout na to, že váš web je vždy aktuální, bezpečný a optimalizovaný pro nejlepší možný výkon. A to vše bez jakékoliv námahy z vaší strany.

🔄 Každý týden vám aktualizujeme pluginy, téma a WordPress jádro

Aktualizace jsou základním kamenem bezpečnosti a funkčnosti každého WordPressového webu. Každý týden se postaráme o to, aby byly všechny pluginy, téma a samotný WordPress na vašem webu aktualizovány na nejnovější verzi. Díky toho budete mít vždy nejnovější funkce a bezpečnostní vylepšení. Pravidelné aktualizace také pomáhají předcházet problémům s kompatibilitou a chybám, které by mohly narušit funkčnost vašeho webu. 

Zálohy jsou životně důležitou součástí správy jakéhokoli webu. Každý týden vytvoříme kompletní zálohu vašeho webu a uložíme ji na externí uložiště. V případě jakéhokoli problému, ať už je to chyba v kódu, problém s hostingem nebo útok hackerů, můžeme rychle obnovit váš web do plně funkčního stavu. Tím minimalizujeme jakékoliv potenciální ztráty, které by mohly vzniknout v důsledku výpadku webu. 

Pravidelně kontrolujeme funkčnost webových stránek, že jsou vždy v provozu a plně funkční pro návštěvníky. Kontrolujeme všechny klíčové funkce, abychom se ujistili, že vše funguje tak, jak má. Pokud narazíme na jakýkoliv problém, okamžitě ho začneme řešit, abychom minimalizovali dobu výpadku.

V případě problémů s kompatibilitou či chybami po aktualizaci zajistíme opravu a obnovení kompletní funkčnosti webovek. Pokud aktualizace pluginu nebo systému způsobí na vašem webu problémy, okamžitě se pustíme do opravy. Opravíme chyby a zajistíme, aby váš web byl co nejdříve zpět v plném provozu.

Bezpečnost je v dnešní digitální době klíčová. Zajistíme, že váš web bude mít nejnovější bezpečnostní opatření a pravidelně budeme monitorovat jeho stav, abychom rychle identifikovali a řešili jakékoliv potenciální hrozby

Pravidelně vás budeme informovat o všech důležitých aspektech týkajících se vašeho webu. Každý měsíc vám zašleme detailní report, který bude obsahovat informace o provedených aktualizacích, zálohách a návštěvnosti vašeho webu. Tímto způsobem budete mít vždy přehled o tom, co se na vašem webu děje, a jak se vyvíjí jeho výkon. 

Takto vypadá náš detailní měsíční report:

Jste připravení na klid? Pojďme do toho!
Správa webových stránek jen za 550 Kč / měsíc.

Nečekejte až vám web zavirujou

Jste jen jediný krok od předání správy svých webových stránek do rukou profesionálů. Napište nám přes kontaktní formulář nebo nám klidně rovnou zavolejte. Budeme se těšit na komunikaci s vámi. A nezapomeňte – úvodní konzultace je vždy zdarma!

Příjmáme nové projekty
POČKEJTE!

Máme pro vás nabídku,
která se opravdu neodmítá...

Co byste řekli tomu, že bychom vám připravili návrh webových stránek v hodnotě 9 990 Kč úplně zdarma?

Bez závazků, bez risků, bez smlouvy, bez skrytých dodatků. Stačí kliknout na tlačítko níže:

(Pozor: Tato akce je časově omezená!)