Tvorba a správa PPC reklam

Tvoříme ziskové PPC reklamy v Google, Meta nebo Skliku

Chybí vám návštěvnost? Máme řešení! Díky PPC reklamám můžete téměř okamžitě zaujmout vaše cílové publikum.

Pracujeme s

Nemusíte mít miliony. Dokážeme pomoci i malým podnikům nebo živnostníkům.

S PPC reklamami jste se už určitě setkali na Google, Seznamu nebo Facebooku. Možná vás i naše placená PPC reklama dovedla právě na náš web. Tak přesne to funguje, zobrazíte vaší reklamu cílovému publiku, které hledá přesně to, co vy nabízíte. Oproti klasické reklamě výhodou PPC reklam je, že platíte až v momentě, kdy někdo na ní klikne a dostane se na váš web. 

Cenu za proklik si navíc do jisté míry určujete sami. Avšak čím více jste ochotní za proklik zaplatit, tím častěji a na lukrativnějších pozicích/místech se bude vaše reklama zobrazovat. 

PPC umožňuje téměř okamžité zobrazení vaší reklamy a díky přesného cílení oslovíte přesně ty návštěvníky, kteří vám budou přínosem. 

Dávno odzvonilo offline reklamě, ikdyž může fungovat i v dnešní době, vůči PPC je ale o mnoho dražší a neoslovíte přímo vaše cílové publikum. Díky cílení v rámci PPC můžete oslovit lidi na základě jejich preferencí, pohlaví nebo toho co vyhledávají.

Sami si zvolte, kolik jste ochotní investovat do reklamy tak, aby se vám vyplatila a zároveň přivedla nové zákazníky. Limitům se meze nekladou od 100 koruny za den po desetitisíce. Díky flexibilitě PPC reklam máte vše pod kontrolou.

100%

SPOKOJENOST

Jedna cena, žádné triky. Neplaťte více než musíte.

Stačí si nám napsat.

PPC Tvorba a správa

5 000 Kč 3 490 Kč / kampaň / měsíc

Vytvoříme vám PPC kampaň a postaráme se o její hladké fungování

Kapacitu máme omezenou.
Napište nám nyní.

Co vás dělí od reklamy na míru? Kliknutí na jedno tlačítko. Můžete nám buď napsat přes kontaktní formulář nebo nám klidně zavolejte přes tlačítko níže. Budeme se těšit na komunikaci s vámi. A nezapomeňte – první schůzka je vždy zdarma!

Nezávazná poptávka.
Nic vás to nestojí.