PPC reklama na internetu Ostrava

Zajistíme, aby vaše firma byla na internetu vidět dohledatelný před konkurencí na vrcholu

PPC reklama může být klíčem k úspěchu vašeho podnikání!

Věděli jste, že...:

Příjmáme nové projekty

Konkurence na internetu je neúprosná.

Nalijte si čistého vína a odpovězte si:
,,Je moje PPC reklama opravdu efektivní?''

Většina PPC kampaní čelí problémům, protože:

Ročně investujete do PPC reklamy a vaše kampaň stále není efektivní?

Je toto i váš případ? Ještě není pozdě s tím něco udělat!

Nemusíte mít miliony. Dokážeme pomoci i malým podnikům nebo živnostníkům.

11 hodnocení na Google.com: 5.0
5/5

Nespoléhejte na náhodu. Postaráme se o vaše PPC kampaně od A do Z.

S naší službou PPC reklamy se můžete spolehnout na to, že vaše reklamy budou vždy cílené, efektivní a optimalizované pro nejlepší možný výkon. A to vše bez jakékoliv námahy z vaší strany.

🎯 Probereme cíle a požadavky ohledně PPC kampaně

Úspěch jakékoliv PPC kampaně začíná jasným definováním cílů a požadavků. Během našeho prvního setkání se s vámi podrobně poradíme o tom, co od vaší PPC kampaně očekáváte. Chcete zvýšit povědomí o značce, generovat více prodejů, nebo získat více odběratelů pro váš newsletter? Jaký typ kampaně by byl pro vás nejvhodnější – Sklik, Google Ads, Facebook nebo kombinace? Tyto a další otázky nám pomohou vytvořit PPC strategii, která je přizpůsobená vašim specifickým potřebám a cílům.

Klíčová slova jsou základem úspěšné PPC kampaně. Provedeme důkladnou analýzu klíčových slov, abychom zjistili, které termíny a fráze vaši potenciální zákazníci používají při hledání produktů nebo služeb, které nabízíte. Tato analýza nám umožní vytvořit efektivní seznam klíčových slov pro vaše PPC kampaně.

Naše služby zahrnují vytváření a správu PPC kampaní na platformách Sklik, Google Ads a Facebook. Zaměřujeme se na vytváření kvalitních reklam, které přitahují pozornost a přesvědčí vaše návštěvníky k akci. Pravidelně sledujeme a ladíme kampaně, abychom zajistili, že dosahují nejlepších možných výsledků.

Sledování konverzí je klíčové pro pochopení, jak efektivně vaše PPC kampaně fungují a přetavují návštěvníky na zákazníky. Pomocí Google Analytics nastavíme sledování konverzí, které nám umožní monitorovat, jaké akce uživatelé podnikají po kliknutí na vaše reklamy. Tato data nám pomohou lépe porozumět výkonu vašich kampaní a provést potřebné úpravy pro zlepšení.

Každý měsíc vám poskytneme detailní report o výkonu vašich PPC kampaní. Tento report zahrnuje informace o počtu kliknutí, konverzí, nákladech na kliknutí a dalších klíčových metrikách. Tyto informace vám pomohou lépe porozumět výkonu vašich kampaní a rozhodnout se o dalších krocích.

Od analýzy po reklamu. Za vším je usilovná práce.

Jste připravení raketově vyrůst? Pojďme do toho!

Nečekejte až vás konkurence předběhne

Jste jen jediný krok od reklamních PPC kampaní na míru vašemu podniku. Napište nám přes kontaktní formulář nebo nám klidně rovnou zavolejte. Budeme se těšit na komunikaci s vámi. A nezapomeňte – úvodní konzultace je vždy zdarma!

Příjmáme nové projekty
POČKEJTE!

Máme pro vás nabídku,
která se opravdu neodmítá...

Co byste řekli tomu, že bychom vám připravili návrh webových stránek v hodnotě 9 990 Kč úplně zdarma?

Bez závazků, bez risků, bez smlouvy, bez skrytých dodatků. Stačí kliknout na tlačítko níže:

(Pozor: Tato akce je časově omezená!)