Adam Kotala

Dalo by se říct ''malá srdeční záležisto''. Tak nám práce na tomto projektu přilehla k srdci.

Mistroství v para hokeji se vrátilo po 10 letech opět do České republiky a pro nás byla nesmírná čest, že pořadatelé oslovili zrovna nás. Ve spolupráci se studiem Stojkov, které se staralo o design, jsme vyhotovili jedinečnou internetovou prezentaci. Součástí je turnajový systém, propojené sociální sítě a mnoho dalšího. Výsledek posuďte sami!

Stormeo Designs
0 / 1
0 / 2
0 / 3
  • SDÍLEJTE
Kontakt

Na co čekat? Pojďme se domluvit!

Neztrácejte čas tvorbou webu, od toho jsme tu my! Pokud máte zájem, otázky, nápady, napište nám. U šálku dobré kávy/piva/čaje/whisky pak můžeme vše probrat. Jsme tady pro vás a těšíme se na spolupráci s vámi!

Promluvíme si o vašem projektu

Máte zajímavý projekt, se kterým potřebujete poradit a vyhotovit? Napište nám, domluvíme si schůzku a vše probereme u dobré kávy.

Promluvíme si o vašich potřebách

Každý web se zaměřuje na něco jiného, proto je třeba v první řadě si ujasnit, co od webu chcete. Potřebujete one-page prezentaci podniku, blog kde budete sdílet příspěvky nebo propracovaný eshop, který bude denně navštěvovat kupa zákazníků?

Promluvíme si o vašich představách

Řeknete nám, co se vám líbí, co byste chtěli na webu mít a teoreticky, pokud máte představu, tak i jak by mohl vypadat. Pokud ne, nevadí, od toho jsme tu my.

Telefon: +420 736 426 802

Kontakt