Únor 1, 2019 Adam Kotala

Bouře v novém kabátě! STORMEO je tady!

Jak praví jedno české přísloví ,,kovářová kobyla chodí bosá“. Začátkem nového roku 2019 jsem začali oficiálním spuštěním dlouho připravované stránky týkající se Mistroství Světa v para hokeji, které se bude po deseti letech konat zase v Ostravě. Projekt to je náročný ale dosti obohacující. Výsledek posuďte sami ParaOstrava2019.cz. V průběhu pak přišla další spolupráce na projektu nové realitní kanceláře RealityJanke.

Kontakt

Na co čekat? Pojďme se domluvit!

Neztrácejte čas tvorbou webu, od toho jsme tu my! Pokud máte zájem, otázky, nápady, napište nám. U šálku dobré kávy/piva/čaje/whisky pak můžeme vše probrat. Jsme tady pro vás a těšíme se na spolupráci s vámi!

Promluvíme si o vašem projektu

Máte zajímavý projekt, se kterým potřebujete poradit a vyhotovit? Napište nám, domluvíme si schůzku a vše probereme u dobré kávy.

Promluvíme si o vašich potřebách

Každý web se zaměřuje na něco jiného, proto je třeba v první řadě si ujasnit, co od webu chcete. Potřebujete one-page prezentaci podniku, blog kde budete sdílet příspěvky nebo propracovaný eshop, který bude denně navštěvovat kupa zákazníků?

Promluvíme si o vašich představách

Řeknete nám, co se vám líbí, co byste chtěli na webu mít a teoreticky, pokud máte představu, tak i jak by mohl vypadat. Pokud ne, nevadí, od toho jsme tu my.

Telefon: +420 736 426 802

Kontakt